O.N.A
O.N.A
Utwór „W mojej głowie” jest próbą zdefiniowania własnej tożsamości, z która młodzi ludzie bardzo często mają problem. Ciągłe porównania, komentarze środowiska w którym się obracamy, opnie naszych rodzin – to wszystko wpływa na nasza samoocenę i budowanie osobowości. Zapominamy o sobie samym skupiając uwagę na słuchaniu rad i opinii innych ludzi. Wmawiane nam przez społeczeństwo pewne aluzje nie zawsze są zgodne z naszą prawdziwa tożsamością. Takie opinie jedynie zaburzają prawidłowe myślenie i osłabiają zdolność do obserwacji.
Wokalistka znajduje się w podobnej sytuacji. Sama nie wie co tak na prawdę znajduje się w jej głowie. Wmawiane przez społeczeństwo pewne prawdy powodują, że piosenkarka stopniowo zaczyna w nie wierzyć. Nie uważa siebie za zła kobietę, jednak w taki sposób jest postrzegana. Zdolność do wyrażania samej siebie, życie w pełnej swobodzie oraz w zgodzie z samą sobą jest najwyraźniej nieprzyjazne społeczeństwu, które stara nam się wmówić kim na prawdę jesteśmy.
Wokalistka nie ufa samej sobie. Postępuje w sposób niesłuszny, przez co musi ponieść konsekwencje. Nie potrafi przejąć kontroli nad własnymi czynami, które są straszliwe. Wyrządzanie krzywdy ludziom, wandalizm, morderstwa są tym typem przestępstw, które są niewybaczalne. Zakrwawione ręce są symbolem poczucia winy i świadomości popełnionych czynów. Czasu nie można cofnąć. Należy przyjąć na swe barki wymiar sprawiedliwości i ewentualne konsekwencje. Stopniowo umiera w niej iskierka nadziei na lepsze jutro.