WOOSUNG (김우성)
WOOSUNG (김우성)
WOOSUNG (김우성)
WOOSUNG (김우성)
WOOSUNG (김우성)
"Never Let Go" to utwór pochodzący z wydanego 4 października 2024 roku solowego albumu studyjnego południowokoreańskiego piosenkarza i autora tekstów, wokalisty i gitarzysty południowokoreańskiego męskiego zespołu rockowego The Rose (더 로즈), Kim Woosunga (김우성), znanego po prostu jako WOOSUNG (김우성) lub Sammy. Wydawnictwo noszące tytuł "4444" ukazało się za pośrednictwem wytwórni Warner Music Group.
Utwór "Never Let Go" przekazuje szczere przesłanie o tęsknocie, miłości i strachu przed utratą kogoś, kto wydaje się niezbędny w naszym życiu. Powtarzające się błaganie w refrenie odzwierciedla głęboką więź emocjonalną z ukochaną osobą, wyrażając pragnienie zapewnienia i stabilności w związku. Temat krąży wokół znaczenia pozostania razem pomimo wyzwań i zmian w życiu, symbolizowanych przez obrazy zmieniających się pór roku.
W informacji dotyczącej projektu można przeczytać: "'4444' oznacza głęboki rozdział w muzycznej podróży WOOSUNG-a, zanurzając się głęboko w sferę samoobjawienia i wewnętrznej kontemplacji. Ten 8-utworowy album jest jego drugim pełnometrażowym wydawnictwem, po sukcesie 'MOTH', który emanował inspiracją i odwagą na zewnątrz. '4444' sygnalizuje jednak zmianę w kierunku introspekcji i jasności, badając, jak WOOSUNG postrzega i odnajduje się w świecie".
"Ten album uosabia praktyczność, stabilność i ciężką pracę, ale zmaga się z napięciem między bezpieczeństwem a ryzykiem niekonwencjonalnych pomysłów. Jak zauważa WOOSUNG: 'Liczba cztery zawsze miała cichą, przewodnią obecność w moim życiu'. Ta symboliczna liczba przewija się przez album, osadzając go w tematach akceptacji, wrażliwości i równowagi'".
"W tym albumie WOOSUNG zapuszcza na nowe terytorium dźwiękowe, eksperymentując z dźwiękami elektronicznymi, aby uzupełnić swój charakterystyczny styl. Ta śmiała eksploracja dodaje świeżej warstwy złożoności do jego muzyki, łącząc elektroniczne rytmy z emocjonalną głębią. Dzięki kinowym pejzażom dźwiękowym i przejmującym tekstom, '4444' wyłania się jako oda do samego siebie. Nie będąc już zagubioną duszą, WOOSUNG obejmuje zarówno jasność, jak i autoironię, równoważąc dychotomię grunge'u i luksusu".
"Na tle czterech 'przezroczystych' ścian wkracza w wrażliwość, która staje się podstawą jego eksploracji. WOOSUNG zaprasza słuchaczy w spokojną i opanowaną podróż autoeksploracji, gdzie wspomnienia trwają jak szepty, a spokój można znaleźć w samotności. Ten album nie dotyczy chaosu, ale zrozumienia i przyjęcia siebie z wdziękiem i akceptacją".