Tekst piosenki
O siódmej budzi mnie dotyk dnia
Rozlana kawa, znowu goni czas
Już nie uciekam, no bo szkoda mi nas
Szkoda byłoby nas
Trochę mówić mniej, poczuć bliżej ciebie
Nie czekać, nie czekać już
Pomalować dzień dokładnie tak jak zechcesz
No chodź, no chodź
Niech będzie nam
Znów do siebie po drodze, poczujemy melodię sprzed lat
Jak pierwszy raz
Proszę polej mi życie bo tak szybko nam mija tu czas
Niebo nad nami znowu pełne jest gwiazd
Tańczymy tu sami jakby kończył się świat
Niech będzie nam
Znów do siebie po drodze, niech już będzie nam
Oddycham tobą gdy otula nas wiatr
Poranną rosą zmywasz cały mój strach
I nie chcę wracać już do tego co znam
Szkoda byłoby nas
Trochę mówić mniej, poczuć bliżej ciebie
Nie czekać, nie czekać już
Pomalować dzień dokładnie tak jak zechcesz
No chodź, no chodź
Niech będzie nam
Znów do siebie po drodze, poczujemy melodię sprzed lat
Jak pierwszy raz
Proszę polej mi życie bo tak szybko nam mija tu czas
Niebo nad nami znowu pełne jest gwiazd
Tańczymy tu sami jakby kończył się świat
Niech będzie nam
Znów do siebie po drodze, niech już będzie nam
Niebo nad nami znowu pełne jest gwiazd
Tańczymy tu sami jakby kończył się świat
Niech będzie nam
Znów do siebie po drodze, niech już będzie nam
Tłumaczenie piosenki
Analiza piosenki
Utwór przypomina również, że życie mija bardzo szybko, dlatego nie warto odkładać szczęścia na później. Bohater marzy o prostych, ale ważnych chwilach – wspólnym tańcu, rozmowach i cieszeniu się swoją obecnością tak, jak na początku znajomości. To pełna ciepła i nadziei opowieść o drugiej szansie, pielęgnowaniu uczuć oraz odwadze, by znów otworzyć serce na miłość.












Komentarze (0)