Tekst piosenki
[Intro]
Boo-boo-boo-boo
Boo-boo-boo-boo
Boo-boo-boo-boo (I swear, my beauty)
Boo-boo-boo-boo-boo-boo
[Chorus]
폭풍 후에 폐허가 된, 소리쳐 목이 메어와
왜, 쪼끄만 어둠 데려가, 내 mental은 가끔 error, goddamn
난 되고 싶어 포근한 이, 매일 쓰고 싶어 널 위한 시
그냥 슬퍼 눈에 흘러 비, 되고 싶어 보다 좋은 이
난 되고 싶어 포근한 이, 매일 쓰고 싶어 널 위한 시
그냥 슬퍼 눈에 흘러 비, 되고 싶어, I wanna be more solid, solid, solid
보다 포근포근 solid, solid, solid
Wanna be more solid (Wanna be more solid), yeah
[Verse]
이유 모를 확신, 허공에 또 외침
다시 적어가는 새 scene (All over)
그대와 matching
이젠 아픔 대신
빛나는 달빛, 달빛
나의 안정된 길, 넌 나의 vaccine, vaccine, vaccine
너 원하는 곳 어디든지
Na, na-na-na-na, na-na-na, 너와 함께 갈 거야, „Be solid”
[Pre-Chorus]
Boo-boo-boo (Yeah)
Boo-boo-boo (Be solid)
Boo-boo-boo-boo
Boo-boo-boo-boo-boo-boo
[Chorus]
폭풍 후에 폐허가 된, 소리쳐 목이 메어와
왜, 쪼끄만 어둠 데려가, 내 mental은 가끔 error, goddamn (Boo-boo-boo-boo)
난 되고 싶어 포근한 이, 매일 쓰고 싶어 널 위한 시 (Boo-boo-boo-boo)
그냥 슬퍼 눈에 흘러 비, 되고 싶어 보다 좋은 이 (Boo-boo-boo-boo)
난 되고 싶어 포근한 이, 매일 쓰고 싶어 널 위한 시
그냥 슬퍼 눈에 흘러 비, 되고 싶어, I wanna be more solid, solid, solid
보다 포근포근 solid, solid, solid
Wanna be more solid (Wanna be more solid)
[Outro]
Boo-boo-boo-boo (Spread it all over)
Boo-boo-boo-boo
Boo-boo-boo-boo
Boo-boo-boo-boo-boo-boo
Tłumaczenie piosenki
Analiza piosenki
Piosenka opowiada o emocjonalnej kruchości, wewnętrznych trudnościach i pragnieniu stania się silniejszym oraz lepszym człowiekiem dla ukochanej osoby. Bohater porównuje swój stan psychiczny do zniszczeń pozostawionych przez burzę, przyznając, że czasami zmaga się ze smutkiem, niepokojem i poczuciem zagubienia. Mimo tych doświadczeń pragnie być kimś, kto daje drugiej osobie ciepło, bezpieczeństwo i poczucie stabilności. Chciałby każdego dnia wyrażać miłość poprzez czułe gesty i pisane dla niej wiersze, jednak zdaje sobie sprawę, że najpierw musi nauczyć się lepiej radzić sobie z własnymi emocjami. Powracające pragnienie bycia bardziej „solidnym” symbolizuje potrzebę osiągnięcia wewnętrznej równowagi, dojrzałości i odporności psychicznej.
Obecność ukochanej osoby staje się dla bohatera źródłem nadziei i motywacją do rozpoczęcia nowego etapu życia. Porównuje ją do szczepionki, która pomaga mu przezwyciężać cierpienie i odnajdywać spokój po trudnych doświadczeniach. Zamiast skupiać się na przeszłych ranach, pragnie tworzyć nowe wspomnienia, podążać wspólną drogą i towarzyszyć ukochanej niezależnie od tego, dokąd zaprowadzi ich przyszłość. Jednocześnie utwór nie przedstawia miłości jako całkowitego rozwiązania wszystkich problemów, lecz raczej jako impuls do osobistej przemiany. Całość jest refleksyjną opowieścią o wrażliwości, potrzebie bliskości i świadomym dążeniu do tego, by stać się bardziej stabilnym emocjonalnie człowiekiem, zdolnym nie tylko przyjmować miłość, ale również dawać drugiej osobie prawdziwe oparcie.










Komentarze (0)