Florence + the Machine wracają do Polski!

To prawdziwa niespodzianka dla fanów Florence + the Machine. Dzięki agencji koncertowej Go Ahead, zespół w ramach swojej trasy „High As Hope Tour” odwiedzi Polskę. Już 15 marca 2019 zespół wystąpi na Atlas Arenie w Łodzi!  Florence wraz z muzykami zaprezentują materiał z nowego krążka „High As Hope”, którego premiera odbyła się niespełna trzy dni…

To prawdziwa niespodzianka dla fanów Florence + the Machine. Dzięki agencji koncertowej Go Ahead, zespół w ramach swojej trasy „High As Hope Tour” odwiedzi Polskę. Już 15 marca 2019 zespół wystąpi na Atlas Arenie w Łodzi! 

Florence wraz z muzykami zaprezentują materiał z nowego krążka „High As Hope”, którego premiera odbyła się niespełna trzy dni temu, a także sięgną po kawałki z wczesniejszych wydawnictw. 

Jak przyznaje Florence Welch, nowa płyta jest dla niej bardzo osobista. Warto dodać, że wokalistka czuwała w pełni nad procesem powstawania płyty i sama ją wyprodukowała.

Sprzedaż biletów ruszyła 6 lipca. Wejściówki można nabyć na stronach stronach: www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketclub.pl oraz sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn.

Komentarze (0)