Hate zapowiada nową płytę

Nad warszawskim zespołem Hate powiał wiatr przemian. Po kilku latach współpracy z austriacką wytwórnią Napalm Records, deathmetalowa formacja podpisała kontrakt z amerykańską firmą Metal Blade Records. Adam „ATF Sinner” Buszko – gitarzysta i wokalista Hate – stwierdził, że dzięki zmianie wytwórni, zespół będzie mógł zatopić się w jeszcze mroczniejszych klimatach niż do tej pory. Artysta…

Nad warszawskim zespołem Hate powiał wiatr przemian. Po kilku latach współpracy z austriacką wytwórnią Napalm Records, deathmetalowa formacja podpisała kontrakt z amerykańską firmą Metal Blade Records.

Adam „ATF Sinner” Buszko – gitarzysta i wokalista Hate – stwierdził, że dzięki zmianie wytwórni, zespół będzie mógł zatopić się w jeszcze mroczniejszych klimatach niż do tej pory. Artysta wyraził również nadzieję, iż ta współpraca pomoże grupie osiągnąć nowe muzyczne cele – Hate planuje wydanie swojej kolejnej płyty już w połowie 2019 roku.

Na razie jednak, fani mogą uraczyć się jedynie demo nowego singla zespołu – Path To Arkhen. Choć utwór ten nie różni się w sposób diametralny od wcześniejszej twórczości Hate, to z pewnością można uznać go za produkcję godną uwagi.

Komentarze (0)